ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER KAMPANYALAR KARİYER BAYİLİKLER İLETİŞİM

ÜRÜNLER
Fırat Boru
Fırat Binaiçi Tesisat Boru Sistemleri
Fırat Altyapı Boru Sistemleri
Fırat Drenaj Boruları
Fırat PVC Yağmur Olukları
Fırat Hortumlar
Kütahya Seramik
Trakya Döküm

HABERLER
Sürekli Güncellenen İçeriklerimizle Bilgi Sunmaya Devam Edeceğiz.


Fırat Hortumlar

Fırat PVC Hortumlar

Fırat PVC Hortum ve PE Hortum olarak birçok hortum grubunu üretmektedir. Bahçe hortumu, sulama hortumu, emici hortum, verici hortum, flex hortum, yangın hortumu, kauçuk bazlı hortum, sanayi tipi hortum, su giriş ve tahliye hortumu, örgülü ve örgüsüz gaz hortumu, şeffaf hortum Fırat’ın ürettiği hortumlardır. Fırat PVC ve PE bazlı hortum fiyatları için lütfen sitemizde yer alan bayilerimize başvurunuz.

Emici-Verici Hortumlar

Her türlü suyun ve çeşitli kimyevi maddelerin aktarılması ve emilmesi işleminde kullanılan Fırat Emci Verici Hortumların iç yüzeyi düz ve kaygandır. Birçok kimyasala karşı dayanımı yüksektir.

Flex-Şeffaf Hortumlar

Fırat Flex-Şeffaf Hortumlar Lavabo altlarında ve muhtelif yerlerde her türlü suyun aktarılması işleminde kullanılır. Yumuşak PVC kısmının özelliği sayesinde Fırat Flex Şeffaf Hortumlar yüksek bükülme özelliğine sahiptir.

Bahçe Hortumları

Fırat Bahçe Hortumları her türlü sulama işlerinde kullanılır. (Bahçe, tarla, inşaat vb.) Hava şartlarına ve aşınmalara dayanıklıdır. Fırat Bahçe Hortumları Yüksek esneklik özelliğine sahiptir.

Gaz Hortumları

Fırat Gaz Hortumları Ev ve mutfaklardaki tüm LPG bağlantılarında kullanılır. (Kullanım boyu 1,25 metreyi geçmemelidir.) Aşınmaya, ozona ve her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Yüksek esneklik özelliğine sahiptir.

Su Giriş ve Tahliye Hortumları

Fırat Su Giriş Hortumları Çamaşır ve bulaşık makinelerinin şebeke suyu bağlantılarında kullanılır. Soğuk su ve sıcak su giriş hortumu olarak iki tiptir. Fırat Soğuk su giriş hortumlarının çalışma sıcaklığı 25ºC, sıcak su giriş hortumlarının ise maksimum 90ºC 'dir. Yüksek Mukavemetli Tekstil Takviyesine sahiptir

Thermo Hortumlar

Fırat Thermo hortumlar her türlü sulama işlerinde kullanılır. Yüksek esneklik özelliğine ve siyah thermo karışımı sayesinde UV dayanımına sahiptir.

Yangın Hortumları

Fırat Yangın Hortumları binalarda (iş yerleri, fabrikalar, atölyeler vb. yerlerde) yangın dolapları içerisinde yangın söndürme amaçlı kullanılır. Dıştan darbelere ve aşınmaya dayanıklı olup, yüksek esneklik özelliğine sahiptir.

 

Tüm Hakları Saklıdır. NGN İnşaat    rt.moc.taasningn @ ofni
emineWEBTR | Webmanager